Ana Sayfa / Haberler / “Aile’nin Temel Esasları” Bu Konferansta Konuşulacak

“Aile’nin Temel Esasları” Bu Konferansta Konuşulacak

Malatya Kent Konseyi bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Kadın Meclisi 15 Mayıs Aile Haftası münasebetiyle “Geçmişten Günümüze Ailenin Temel Esasları” konulu konferans düzenleyecek.

Malatya İl Müftülüğü ile ortaklaşa düzenlenen konferansa; Ak- Med; Bilsam, Yetimler Kervanı, TİMAV, Umut- DER, Hanımeli, AKAD, Hayırlarda Yarış, AKÇED, Meşale, Yağmur-Der ve birçok sivil toplum kuruluşu destek veriyor.

Yaptığı çalışmalarının tamamında aileyi merkeze koyan Kadın Meclisi, Malatya İl Müftülüğü ile birlikte açtığı “Aile Akademisi” programında eğitim alan kursiyerlere de belgelerini takdim edecek.

Türkiye’de farklı şehirlerde aile konusunda konferans veren ve yoğun bir ilgi ile karşılanan Eğitimci Rümeysa Telli; aile kavramını ve aile’nin önemi vurgulamak, aile bilinci kavramını oluşturmak ve aile kültürüne dikkat çekmek adına Malatya’ya geliyor.

Kent Konseyi’nden yapılan açıklamaya göre, 15 Mayıs Salı günü saat 20.00’da Belediye Konferans Salonunda düzenlenecek olan programa tüm Malatyalıların aileleri ile birlikte katılarak istifade etmelerinin önemi vurgulandı…

Check Also

KADIN MECLİSİ GENEL KURULU KADIN MECLİSİ BAŞKANINI SEÇTİ

Malatya Kent Konseyi bünyesinde çalışmalarını sürdüren Kadın Meclisi “Kadın Meclisi Başkanı ve Yürütme Kurulu Seçimi” …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.