Ana Sayfa / Haberler / Birlikte Neler Yapabileceklerini Konuştular

Birlikte Neler Yapabileceklerini Konuştular

Malatya Kent Konseyi Kadın Meclisi üyeleri, Kent Konseyi Engelliler Merkezindeki engellileri ziyaret ederek birlikte neler yapabilecekleri hususunda görüş alışverişinde bulundular.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade eden Kent Konseyi Engelliler Merkezi Müdürü Seyyid Soner Yılmaz, merkezi ziyaret eden Kadın Meclisi üyelerine teşekkür ederek, Kadın Meclisinin yaptıkları çalışmaları yakından takip ettiklerini, Kent Konseyi Kadın Meclisi’nin Malatya’da kadınlarla ilgili çok iyi çalışmalar yürüttükleri söyledi.

Toplumun engelliler ile olan münasebetinin iyileştirilmesinde Kadınların sağlayacağı desteğin önemine işaret eden Yılmaz, toplumda engelliler adına yapılacak çalışmalarda kadınlardan, annelerden destek beklediklerini söyledi.

Engelliler Merkezini ziyaret etme sebeplerinin birlikte neler yapabiliriz düşüncesi ile gerçekleştirdiklerini belirten Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Nazire Dirikolu, bu anlamda kendilerinden bir talep olduğu takdirde her türlü desteği sağlamaya hazır olduklarının altını çizdi.

Merkezde bulunan üyeler ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, aynı hassasiyeti herkesten beklediklerini söylediler.

Check Also

KADIN MECLİSİ GENEL KURULU KADIN MECLİSİ BAŞKANINI SEÇTİ

Malatya Kent Konseyi bünyesinde çalışmalarını sürdüren Kadın Meclisi “Kadın Meclisi Başkanı ve Yürütme Kurulu Seçimi” …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.