Ana Sayfa / Haberler / Çocuklar Aile Sıcaklığında Mangal Keyfi Yaptılar

Çocuklar Aile Sıcaklığında Mangal Keyfi Yaptılar

Malatya Kent Konseyi Kadın Meclisi üyeleri MİAD Sevgi evlerinde kalan çocuklar için piknik havasında bir mangal programı düzenlediler. Sevgi evlerinde kalan çocuklara aile sıcaklığını hissettirmek için düzenlenen programa Kadın Meclisinin üyeleri eşleri ve çocukları ile birlikte katılarak burada kalan çocuklarla birlikte mangal keyfi yaptılar.

Bu vesile ile oluşturulan kaynaşma zemininde kadın meclisi üyelerinin çocukları ile birlikte mangal keyfinin zevkini yaşayan sevgi evlerindeki çocukların mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

Düzenlenen programdan dolayı memnuniyetini dile getiren MİAD Sevgi Evleri Müdürü Alim Yavuz Kent Konseyi Kadın Meclisi üyelerinin burada kalan çocuklara çok önem verdiklerini her çalışmalarında kendilerini unutmadıklarını belirterek, yapılan bu anlamlı etkinliği çocukların hiçbir zaman unutmayacaklarını ifade etti.

Kadın Meclisi Başkanı Nazire Dirikolu çocuklar ile birlikte olmanın verdiği memnuniyetten bahsederek : “Bugün çocuklar ile güzel bir gün geçirmek için bir aradayız. Bundan önce de çocuklarımız ile çeşitli etkinliklerde yine bir arada bulunduk. İnanıyoruz ki sevgiler karşılıklı olunca artmaktadır. Bugün burada bunun en güzel örneğini yaşamaktayız.” dedi.

Yapılan mangal programından sonra Kadın Meclisi üyeleri ve aileleri ile birlikte çocuklarla çeşitli oyunlar oynayarak, şarkılar söylediler. Çocuklar güzel bir gün geçirmenin verdiği mutluluk ile Kadın Meclisi üyelerini uğurladılar.

 

 

Check Also

KADIN MECLİSİ GENEL KURULU KADIN MECLİSİ BAŞKANINI SEÇTİ

Malatya Kent Konseyi bünyesinde çalışmalarını sürdüren Kadın Meclisi “Kadın Meclisi Başkanı ve Yürütme Kurulu Seçimi” …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.