Ana Sayfa / Haberler / DUALAR VAN VE ŞEHİTLERİMİZ İÇİN

DUALAR VAN VE ŞEHİTLERİMİZ İÇİN

Malatya Kent Konseyi Kadın Meclisi tarafından düzenlenen bir organizasyon ile Van depreminde hayatını kaybeden vatandaşlarımız ve Doğu ve Güneydoğuda meydana gelen terör olaylarında şehit olanlar için Kur-an’ı Kerim okundu.

Malatya Kent Konseyi Fethi Gemuhluoğlu Toplantı Salonunda gerçekleştirilen Kur-an tilaveti programının açılış konuşmasını yapan Kadın Meclisi Başkanı Nazire Dirikolu “Son zamanlarda yaşamış olduğumuz terör olayları nedeniyle yüreğimiz kan ağlayarak verdiğimiz şehitler ve Van depreminde hayatını kaybeden vatandaşlarımız için bugün bir araya geldik, şehitlerimize ve depremde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet geride kalan ailelerine ve yakınlarına sabırlar, yaralılara acil şifalar diliyoruz. Bugün onlar için bir aradayız, Allah tan dileklerinin bir daha böyle acı olaylar yaşamamaktır” dedi.

Programda Neriman Gülateş’in okuduğu Kur-an’ı Kerim’in ardından Fatma Karabulut Yiğit şehitlerimiz ve depremde hayatlarını kaybeden vatandaşlar için dua okudu. Herkesin ortak duası yaşanan acıların bir daha tekrarlanmaması oldu.

Check Also

KADIN MECLİSİ GENEL KURULU KADIN MECLİSİ BAŞKANINI SEÇTİ

Malatya Kent Konseyi bünyesinde çalışmalarını sürdüren Kadın Meclisi “Kadın Meclisi Başkanı ve Yürütme Kurulu Seçimi” …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.