Ana Sayfa / Haberler / Eğitimci Yazar Halit Ertuğrul “Kadın ve Aile” Konferansı Verecek

Eğitimci Yazar Halit Ertuğrul “Kadın ve Aile” Konferansı Verecek

Malatya Kent Konseyi Kadın Meclisinin organizasyonu, Bilsam, Umut- Der, Meşale, Timav, Yağmur-Der ve Hanımeli Derneği işbirliği ile eğitimci yazar Halit Ertuğrul’un konuşmacı olarak katılacağı “Kadın ve Aile” konulu bir konferans tertip edilecek. 20 Mayıs Cuma saat 20.00’da Belediye Konferans Salonunda gerçekleştirilecek olan programa katılımın yoğun olması bekleniyor.

Konu ile ilgili Kent Konseyinde Kadın Meclisi ve ilgili dernekler adına bir basın açıklaması yapan Sibel Soyer, toplumun en küçük birimi olan ailenin önemi ile ilgili birçok çalışmalar yaptıklarına değinerek, amaçlarının aileyi sorunlarını konuşarak çözmeyi tercih eden empati yapan eşler, çocuklarının kendini güvende hissettiği ve yüzünü yarınlara çevirdiği bir yuvaya dönüştürmek olduğunu söyledi.

Sağlıklı bir toplumun varlığının, huzurlu ailelerde yetişen gelecek nesillerin elinde olduğunu söyleyen Soyer, Aile Haftası olması dolayısı ile kadının ve ailenin önemini bir kez daha vurgulamak istediklerini, bu çerçevede 20 Mayıs Cuma saat 20.00’da Belediye Konferans Salonunda tertip edecekleri programa herkesi davet ettiklerini söyledi.

Check Also

KADIN MECLİSİ GENEL KURULU KADIN MECLİSİ BAŞKANINI SEÇTİ

Malatya Kent Konseyi bünyesinde çalışmalarını sürdüren Kadın Meclisi “Kadın Meclisi Başkanı ve Yürütme Kurulu Seçimi” …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.