Ana Sayfa / Haberler / Kadın Meclisi Gaziantep’i Gezdi

Kadın Meclisi Gaziantep’i Gezdi

Malatya Kent Konseyi Kadın Meclisi, kadınların yıl boyunca yapmış oldukları çalışmaların yorgunluğunu atmaları aynı zamanda tarihi ve kültürel mekânları kadın meclisi üyeleri ile buluşturmak amacıyla Gaziantep iline gezi programı düzenledi.

Kadın Meclisi Başkanı Nazire Dirikolu, kültürel gezilerin ilkini Amasya’ya, ikinci geziyi ise Gaziantep iline düzenlediklerini söyledi. Kent Konseyi Kadın Meclisi olarak kadınların her alanda bilinçlenmesine katkı sağlamak adına büyük bir özveri ile çalıştıklarını söyleyen Dirikolu, kadınların kültürel gelişimlerine destek olacak gezi programlarının devam edeceğini belirtti.

Kadın Meclisi olarak çalışmalarına hız kesmeden devam edeceklerini vurgulayan Dirikolu ,   “Bizlere bu imkanları sunan Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Çakır’a, Kent Konseyi Genel Sekreteri Av. Ali Yıldırım’a kadın meclisi üyeleri adına çok teşekkür ediyorum” dedi.

Düzenlenen gezide kadın meclisi üyeleri, Şahinbey Parkı, Gaziantep Hayvanat Bahçesi, Tarihi Bey Mahallesi, Bakırcılar Çarşısı ve Bedesten Çarşısını gezdiler.

Geziye katılan kadın meclisi üyeleri, düzenlenen geziden duydukları memnuniyeti ifade ederek Kent Konseyi Genel Sekreterliğine teşekkür ettiler.

Check Also

KADIN MECLİSİ GENEL KURULU KADIN MECLİSİ BAŞKANINI SEÇTİ

Malatya Kent Konseyi bünyesinde çalışmalarını sürdüren Kadın Meclisi “Kadın Meclisi Başkanı ve Yürütme Kurulu Seçimi” …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.