Ana Sayfa / Haberler / Kadın Meclisi Üyeleri Kayseri’yi Gezdiler

Kadın Meclisi Üyeleri Kayseri’yi Gezdiler

Malatya Kent Konseyi Kadın Meclisi yıl boyunca yapmış oldukları etkinliklerin yorgunluğunu atmak ve Kayseri’nin tarihi mekânları görmek için günü birlik Kayseri’ye gezi düzenledi.
Kadın Meclisi üyeleri Gevheri Nesibe Külliyesi, Hunat Hatun Külliyesi, Hunat Hatun Camii, Tarihi Kayseri Lisesi, Kayseri Kapalı Çarşısı, Kayseri Kalesi, Talas Seyir Tepesi ve Talas Sarnıçlı Yer Altı Şehri gibi tarihi ve turistik mekânları gezdiler.
Malatya Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Saliha Bulut, kadınların aktifleşmesi ve sosyal hayata katılmaları açısından bu tür gezilerin önemine değinerek, “Kadınlarımızı kültür gezilerimiz de aramızda görmek için Kent Konseyi Kadın Meclisine bekliyoruz.” dedi.
Bulut, “Malatya Kent Konseyi Kadın Meclisi olarak ülkemizin güzel yerlerini tanımaya devam ediyoruz. Bugün de Kayseri’nin tarihi ve turistlik yerlerini gezdik ve çok güzel zaman geçirdik. Bizlere bu gezide yardımcı olan Kent Konseyi Genel Sekreteri Abdullah Pektaş’a teşekkür ediyorum.” dedi.
Geziye katılan kadın meclisi üyeleri düzenlenen geziden duydukları memnuniyeti dile getirerek, Kent Konseyi Genel Sekreterliğine teşekkür ettiler.

Check Also

KADIN MECLİSİ GENEL KURULU KADIN MECLİSİ BAŞKANINI SEÇTİ

Malatya Kent Konseyi bünyesinde çalışmalarını sürdüren Kadın Meclisi “Kadın Meclisi Başkanı ve Yürütme Kurulu Seçimi” …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.