Ana Sayfa / Haberler / Kadın Meclisi Üyeleri Yorgunluklarını Darende’de Attı

Kadın Meclisi Üyeleri Yorgunluklarını Darende’de Attı

Malatya Kent Konseyi Kadın Meclisi organizasyonunda kadınların Malatya’nın tarihi ve doğal güzelliklerini tanıtmak amacıyla Darende ilçesine bir gezi düzenlendi.

Kadın Meclisi üyelerinin katıldığı günübirlik gezi kapsamında Darende İlçesi’ndeki Somuncu Baba Külliyesi, Hasan Gazi Türbesi, Günpınar Şelalesi ve şehitlik ziyaret edildi.

Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Saliha Bulut, kadınların her alanda bilinçlenmesine katkı sağlamak adına çalışmalar yapmaya gayret gösterdiklerini belirterek, kadınların sosyal ve kültürel gelişimlerine katkı sağlayacak gezi programlarına da önem verdiklerini söyledi.

Bulut, yıl boyunca yapmış oldukları çalışmaların yorgunluğunu atmak, tarihi ve kültürel mekânları kadın meclisi üyeleri ile buluşturmak ve Malatya’nın güzelliklerini kadınlara tanıtmak amacıyla Darende gezisi düzenlediklerini söyleyerek, “Bizlere bu imkânları sunan Kent Konseyi Genel Sekreteri Abdullah Pektaş’a çok teşekkür ediyoruz” dedi

Geziye katılan kadın meclisi üyeleri düzenlenen geziden duydukları memnuniyeti ifade ederek, Kent Konseyi Genel Sekreterliğine teşekkür ettiler.

 

Check Also

KADIN MECLİSİ GENEL KURULU KADIN MECLİSİ BAŞKANINI SEÇTİ

Malatya Kent Konseyi bünyesinde çalışmalarını sürdüren Kadın Meclisi “Kadın Meclisi Başkanı ve Yürütme Kurulu Seçimi” …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.