Ana Sayfa / Haberler / Kadın Meclisi ve Çocuk Meclisi Üyeleri Sevgide Buluştular

Kadın Meclisi ve Çocuk Meclisi Üyeleri Sevgide Buluştular

Malatya Kent Konseyi bünyesinde çalışmalarını sürdüren Kadın Meclisi ve Çocuk Meclisi üyeleri MİAD Sevgi Evlerinde kalan çocukları ziyaret ederek birlikte vakit geçirme fırsatı buldular.

MİAD Sevgi Evlerinde düzenlenen programa Kadın Meclisi Başkanı Nazire Dirikolu, Çocuk Meclisi Başkanı Zeynep Kardelen Özdemir, Kadın Meclisi ve Çocuk Meclisi üyeleri katıldılar ve orada bulunan çocuklar için gözleme yaptılar.

Kadın Meclisi Başkanı Nazire Dirikolu, “Bir Demet Sevgi” adı altında kadın meclisi olarak düzenli aralıklarla Sevgi Evlerine ziyarette bulunduklarını belirterek, çocuklar ile bir arada olmaktan ve onlarla birlikte vakit geçirmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Sevgilerin karşılıklı olduğu takdirde artacağını söyleyen Dirikolu, Sevgi Evlerinde kalan çocuklar ile aralarında güçlü bir sevgi bağının oluştuğunu kaydetti.

Kadın Meclisi olarak yapmış oldukları çalışmalara hız kesmeden devam edeceklerini belirten Dirikolu, “Bizlere destek olan Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Ahmet Çakır’a ve Kent Konseyi Genel Sekreteri Av. Ali Yıldırım’a çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Çocuk Meclisi Başkanı Zeynep Kardelen Özdemir buradaki çocuklarla birlikte farklı ve keyifli bir gün geçirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirtti. Sevgi Evlerinde yaşayan çocuklar ile aralarında bir kardeşlik bağının temelini oluşturduklarını ve bunun pekiştirilmesi için çalışacaklarını söyledi.

Kadın Meclisi üyelerinin yapmış olduğu gözlemeleri yiyen çocuklar, daha sonra Çocuk Meclisi üyeleri ile çuval yarışı, yakan topu, futbol, ip atlama, şarkı yarışması gibi çeşitli oyunlarla güzel bir gün geçirmenin mutluluğunu yaşadılar.

Check Also

KADIN MECLİSİ GENEL KURULU KADIN MECLİSİ BAŞKANINI SEÇTİ

Malatya Kent Konseyi bünyesinde çalışmalarını sürdüren Kadın Meclisi “Kadın Meclisi Başkanı ve Yürütme Kurulu Seçimi” …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.