Ana Sayfa / Haberler / Kadın Meclisi Yaz Okulu Öğrencilerini Gezdirdi

Kadın Meclisi Yaz Okulu Öğrencilerini Gezdirdi

Malatya Kent Konseyi Kadın Meclisi, Hanımeli Derneğinin hazırlamış olduğu yaz okulu programına katılan öğrencileri Battalgazi ilçesine geziye götürdü.

Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Nazire Dirikolu, sosyal etkinlikler çerçevesinde başlatılan yaz okulu programları sayesinde çocukların eğlenerek öğrendiklerini ve bunun çocuklar için çok daha kalıcı olduğunu söyledi.

Çocukların verimli bir şekilde geçirmiş oldukları bu program neticesinde onların hem kültürel hem de farklı bir gün geçirmeleri amacıyla gezi etkinliğine destek verdiklerini söyleyen Dirikolu, Kent Konseyi Kadın Meclisi olarak kadın, çocuk ve aile odaklı yapılan çalışmalara katkı vermeye özen gösterdiklerini söyledi.

Hanımeli Derneği’nin Başharık Çok Amaçlı Sosyal Tesisleri’nde Yaz Okulu Programından sorumlu Emine Turcan programın çocuklar ve aileleri için çok verimli geçtiğini vurgulayarak, gezi konusunda kendilerine destek olan Kent Konseyi Genel Sekreteri Av. Ali Yıldırım’a ve Kadın Meclisi Başkanı Nazire Dirikolu’na teşekkür etti.

Battalgazi ilçesinde Ulucami, Kervansaray, Sanat Sokağını gezen öğrenciler ise gönüllerince bir gün geçirmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyleyerek, destek olan herkese teşekkür ettiler.

Check Also

KADIN MECLİSİ GENEL KURULU KADIN MECLİSİ BAŞKANINI SEÇTİ

Malatya Kent Konseyi bünyesinde çalışmalarını sürdüren Kadın Meclisi “Kadın Meclisi Başkanı ve Yürütme Kurulu Seçimi” …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.