Ana Sayfa / Haberler / Kadınlar Elazığ Gezisi İle Yeni Dönemin Startını Verdi

Kadınlar Elazığ Gezisi İle Yeni Dönemin Startını Verdi

Malatya Büyükşehir Kent Konseyi Kadın Meclisi üyeleri yeni çalışma dönemine Elazığ’a gezi düzenleyerek dönemin startını verdi.

Düzenlenen gezi programına Kadın Meclisi Başkanı Saliha Bulut, Kadın Meclisi Yürütme Kurulu Üyeleri ve Kadın Meclisi üyelerinden oluşan 50 kişilik bir grup katıldı.

Kadın Meclisi Başkanı Saliha Bulut, “Kadın Meclisi olarak 2016-2017 faaliyet dönemimizi piknikle başlatmak istedik. Bugün Elazığ ilimizin tarihi yerlerini gezdik. Yeni dönem öncesi bizim için bir enerji depolama gezisi oldu.” dedi.

Bulut, kadınların sosyal ve kültürel hayata katılımlarını artırmak için yaptıkları bilinçlendirme programlarının yanı sıra düzenlemiş oldukları kültürel geziler ile de bu katılımı desteklediklerini söyledi. Kadın Meclisi olarak sosyal ve kültürel gezilerin devam edeceğini ifade eden Bulut, desteklerinden dolayı Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’a ve Kent Konseyi Genel Sekreteri Abdullah Pektaş’a teşekkür etti.

Kadın Meclisi üyeleri yapılan gezi programından duydukları memnuniyeti ifade ederek Kent Konseyi Genel Sekreterliğine teşekkür ettiler. Kadınlar düzenlenen gezide Harput Kalesi, Harput Çarşısı ve Sivrice’yi gezdiler.

 

Check Also

KADIN MECLİSİ GENEL KURULU KADIN MECLİSİ BAŞKANINI SEÇTİ

Malatya Kent Konseyi bünyesinde çalışmalarını sürdüren Kadın Meclisi “Kadın Meclisi Başkanı ve Yürütme Kurulu Seçimi” …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.