Ana Sayfa / Haberler / Kadınlar Ortak Akıl İçin Toplandı

Kadınlar Ortak Akıl İçin Toplandı

Malatya Kent Konseyi Kadın Meclisinin koordinasyonunda kadın STK temsilcilerinin katıldığı istişare toplantısı düzenlendi. Kent Konseyi’nde düzenlenen kahvaltıda bir araya gelen temsilciler 2016 yılı içinde yapacakları çalışmaları konuşarak daha önceki çalışmaları ile ilgili de tecrübe paylaşımında bulundular.

Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Saliha Bulut, kadın meclisinin yapmış olduğu çalışmalar hakkında katılımcılara genel bilgi verdi. Kadının toplum içinde önemli bir yeri ve görevi olduğunu vurgulayan Bulut, gönüllülük esası üzerine kadınların toplum için neler yapılabilir derdine düşmesinin önemli olduğunu söyledi.

Ortak akıl çerçevesinde bir araya gelmenin önemli olduğunu vurgulayan Bulut, “Ortak gayemiz geleceğimiz ve çocuklarımız. Bu sebeple hepimiz samimiyetle elimizi taşın altına koymalı, geleceğimiz ve kentimiz için tek yürek olarak hareket etmeliyiz” dedi.

Program boyunca temsilciler “daha iyi neler yapılabilir” sorusu üzerinde fikir alışverişinde bulundular. STK temsilcileri belirli peryotlarda düzenlenecek toplantıların önemli olduğunu vurgulayarak, yapılan koordinasyon toplantısının herkes için hayırlı olması temennisinde bulundular.

Check Also

KADIN MECLİSİ GENEL KURULU KADIN MECLİSİ BAŞKANINI SEÇTİ

Malatya Kent Konseyi bünyesinde çalışmalarını sürdüren Kadın Meclisi “Kadın Meclisi Başkanı ve Yürütme Kurulu Seçimi” …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.