Ana Sayfa / Haberler / KENT KONSEYİNDEN KADINLARA “GÜL” JESTİ

KENT KONSEYİNDEN KADINLARA “GÜL” JESTİ

Malatya Kent Konseyi Kadın Meclisi tarafından Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle Fethi Gemuhluoğlu Toplantı Salonunda bir organizasyon düzenlendi. Söz konusu organizasyona Kent Konseyi Genel Sekreteri Av. Ali Yıldırım, Kadın Meclisi Başkanı Nazire Dirikolu, Kadın Meclisi üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Kent Konseyi Genel Sekreteri Av. Ali Yıldırım Kadın Meclisindeki ve Malatya’daki tüm hemşeri hanımefendilerin Dünya Kadınlar Gününü kutlayarak programa katılan kadınlara kırmızı gül, kitap ve çeşitli hediyeler verdi.

Programda konuşan Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Nazire Dirikolu; bütün kadınların Dünya Kadınlar gününü kutladı. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle bir araya geldiklerini ve Kent Konseyi’nin kendileri için hazırlamış olduğu sürpriz organizasyondan ve sürpriz pastadan dolayı memnuniyet duyduklarını belirtti.

Kadınların her zaman değerli olduklarını ve her gün hatırlanması gerektiğini söyleyen Dirikolu, kadınlar olarak gerçekleştirmiş oldukları etkinliklerin aynı hız ve aynı şevkle devam edeceklerini daha büyük başarılara imza atmak istediklerini söyledi.

Dirikolu, İki yıllık bir çalışma döneminin sonunda Dünya Kadınlar Gününde Kent Konseyi’nin kendilerine hediye ettiği kırmızı güller, hediyeler ve özel pasta için teşekkür ederek kırmızı gülleri ve hediyeleri meclis üyesi kadınlara dağıttı.

Check Also

KADIN MECLİSİ GENEL KURULU KADIN MECLİSİ BAŞKANINI SEÇTİ

Malatya Kent Konseyi bünyesinde çalışmalarını sürdüren Kadın Meclisi “Kadın Meclisi Başkanı ve Yürütme Kurulu Seçimi” …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.