Ana Sayfa / Haberler / Öğrencilerin Aşure Sevinci

Öğrencilerin Aşure Sevinci

Malatya Kent Konseyi Kadın Meclisi organizasyonu ile 100. Yıl İmam Hatip Orta Okulu öğrencilerine Muharrem Ayı dolayısıyla aşure ikram edildi.

100. Yıl İmam Hatip Ortaokulu’nda düzenlenen aşure etkinliğine Battalgazi İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Bulut, Kent Konseyi Genel Sekreteri Abdullah Pektaş, Kadın Meclisi Başkan Yardımcısı Saliha Bulut, Okul Müdürü Nazım Cankardeş, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Batttalgazi İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Bulut, Muharrem ayını anlam ve önemine uygun olarak yaşamamız gerektiğini vurgulayarak, düzenlemiş oldukları etkinlikten dolayı Kent Konseyi Genel Sekreteri Abdullah Pektaş’a ve Kadın Meclisine teşekkür etti.

Kent Konseyi Genel Sekreteri Abdullah Pektaş, Kadın Meclisi tarafından yapılan aşureyi paylaşmak ve aynı zamanda birlikteliğimizi pekiştirmek adına düzenlenen etkinliğin anlamlı olduğunu ifade ederek, “Aşure etkinliğimize katılan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Recep Bulut Bey’e, bizlere kapılarını açan Okul Müdürümüz Nazım Cankardeş Bey’e, Kadın Meclisimizin Yürütme Kurulu üyelerine ve gönüllü üyelerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Okul Müdürü Nazım Cankardeş, düzenlenen etkinlikten büyük memnuniyet duyduklarını ifade ederek Kent Konseyi Genel Sekreterliğine teşekkür etti.

Öğrenciler düzenlenen etkinlikten büyük mutluluk duyduklarını söyleyerek Kadın Meclisi üyeleri tarafından hazırlanan ve ikram edilen aşureyi yediler.

 

Check Also

KADIN MECLİSİ GENEL KURULU KADIN MECLİSİ BAŞKANINI SEÇTİ

Malatya Kent Konseyi bünyesinde çalışmalarını sürdüren Kadın Meclisi “Kadın Meclisi Başkanı ve Yürütme Kurulu Seçimi” …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.