Ana Sayfa / Haberler / Sevgi Çocukları Piknikte

Sevgi Çocukları Piknikte

Malatya Kent Konseyi bünyesinde çalışmalarını sürdüren Kadın Meclisi üyeleri, MİAD Sevgi Evlerinde kalan çocuklar için Akçadağ’da Kadın Meclisi üyesi Nimet Ganioğlu’nun kayısı bahçesinde piknik düzenledi.

Bir Demet Sevgi” diyerek yola koyulan ve her hafta bir kadın meclisi üyesinde MİAD Sevgi Evlerinde kalan çocuklar ile bir araya gelen kadınlar çocuklar ile birlikte yemekler hazırlayıp, çeşitli oyunlar oynuyorlar. Yine bu kapsamda düzenlenen programda çocuklar, kadınlar ile birlikte uçrutmalar uçurup, çeşitli oyunlar oynadılar.

Düzenlenen piknik programına Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Nazire Dirikolu, MİAD Sevgi Evleri Müdür Yardımcısı Mukaddes Özbulut, Kadın Meclisi üyeleri ve MİAD Sevgi Evleri çocukları katıldı.

Kadın Meclisi Başkanı Nazire Dirikolu, çocuklar ile birarada bulunmaktan büyük bir memnuniyet duyduğunu belirterek, yıl boyunca MİAD Sevgi Evlerinde kalan çocuklar ile çeşitli etkinlikler kapsamında biraraya geldiklerini ifade etti. Sevgilerin paylaştıkça artacağını belirten Dirikolu, amaçlarının çocuklara aile sıcaklığını hissettirmek olduğunu vurguladı.

Kadın Meclisi olarak bu çalışmaların devamlı olacağını belirten Dirikolu, “Bizlere bu imkânları sunan başta Malatya Belediye Başkanımız Ahmet Çakır’a, Kent Konseyi Genel Sekreteri Av. Ali Yıldırım’a ve konsey sekreteryasına çok teşekkür ediyorum” dedi.

Ev sahibi Nimet Ganioğlu ve eşi, çocukları ağırlamaktan dolayı çok mutlu olduklarını söyleyerek, Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Nazire Dirikolu’na ve Kent Konseyi Genel Sekreteri Av. Ali Yıldırım’a çok teşekkür ettiler.

Kayısı bahçesinde kayısı toplayıp, oyunlar oynayan çocuklar da farklı ve anlamlı bir gün geçirmenin mutluluğu ile Kadın Meclisi üyelerine teşekkür ettiler.

Check Also

KADIN MECLİSİ GENEL KURULU KADIN MECLİSİ BAŞKANINI SEÇTİ

Malatya Kent Konseyi bünyesinde çalışmalarını sürdüren Kadın Meclisi “Kadın Meclisi Başkanı ve Yürütme Kurulu Seçimi” …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.